Happy Kids immunity, 60 kapsúl

Kód: 563
Neohodnotené
Značka: Altermedic
€25 –20 %
Happy Kids immunity, 60 kapsúl
€25 –20 % €20 €16,67 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pomáha imunite detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO JE PRODUKT HAPPY KIDS IMMUNITY PRE VAŠE DETI TAK DOLEŽITÝ A POTREBNÝ?

Každý rodič je najšťastnejší vtedy, keď je jeho dieťa zdravé a usmievavé. Keď sú deti choré, je to nepríjemné nie len pre to dieťa, ale aj pre rodinu, dokonca aj jeho prostredie v škole alebo v škôlke.
Konečne nám pribudol produkt, ktorý je vo vlastnej podstate unikátom na trhu a bol vyvinutý pre to, aby sme pomohli rodinám udržať si zdravie a úsmev ich detí!
Rodičia sa môžu tešiť, že sa ich deťom dostáva jeden z najlepších trénerov imunity, produkt HAPPY KIDS IMMUNITY.

V ČOM DOKÁŽE POMÔCŤ HAPPY KIDS IMMUNITY ?

Veľmi rýchlo pomáha zdolávať :
VÍRUSY, BAKTÉRIE, PATOGÉNY, HUBY, INFEKCIE a PARAZITY.

Najsilnejší liek proti všetkým chorobám je náš vlastný imunitný systém.
Nič nedokáže telo ochrániť lepšie ako správne fungujúci imunitný systém - preto ho treba podporiť a dodať mu potrebné nástroje.
ZACHOVANIE ZDRAVIA A IMUNITA ORGANIZMU JE PRAVDEPODOBNE TOU NAJVÄČŠOU VÝZVOU ČLOVEKA 21. STOROČIA.
ZÁSLUHOU SVOJEJ STAVBY DISPONUJE ĽUDSKÝ ORGANIZMUS SCHOPNOSŤOU SÁM ZDOLÁVAŤ NAPADNUTIE VÝRUSMI A BAKTÉRIAMI, AKO AJ SCHOPNOSŤOU VÍŤAZIŤ NAD POČETNÝMI DRUHMI STRESU.

Čo sa ale stane a ako sa zachovať v situácii, keď obranná schopnosť detského organizmu sa v dôsledku škodlivých vplyvov prostredia alebo nedostatkových stavov natoľko oslabí, že už nedokáže vykonávať svoju úlohu?
Vtedy sa nám zíde silný a rozhodný "tréner", ktorý posilní a priebežne udržiava imunitný systém našich detí v dobrej kondícii.
V "rozšírenom popise" je detailný popis všetkých účinných zložiek produktu HAPPY KIDS Immunity , čo vám pomôže pochopiť jeho kvalitu.

HAPPY KIDS IMMUNITY PRIPRAVÍ DETSKÝ ORGANIZMUS POPASOVAŤ SA S TAKÝMITO VÝZVAMI A BUDUJE NOVÚ OBRANNÚ STRATÉGIU.
UROBÍ DETI SCHOPNÝMI ÚČINNEJŠIE ČELIŤ MNOHÝM ÚTOKOM NA ORGANIZMUS!

HLAVNÉ ÚČINNÉ LÁTKY HAPPY KIDS IMMUNITY :

- Activ-immune WGMTM Beta-D Glukán 1,3/1,6 z kvasinky Sacharomyces cerevisiae / 71% čistota/
- Oleuropein / výťažok z olivového listu /
- výťažok z echinacea
- kolostrum, fruktooligosacharidy
- stopové prvky zinok, meď, selén a vitamín C

Tieto zložky pomáhajú v týchto oblastiach:

  • Imunitný systém: zinok, meď, selén, vitamín - C pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
  • Funkcia štítnej žľazy: selén prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy
  • Metabolizmus buniek: meď a selén sa zapájajú do normálnych metabolických procesov na výrobu energie.
  • Duševná vitalita: zinok prispieva k udržaniu normálnych mentálnych funkcií.
  • Nervová sústava: meď prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému.

SILA A ÚČINNOSŤ HAPPY KIDS IMMUNITY JE PRÁVE V SYNERGICKOM EFEKTE TÝCHTO JEDNOTLIVÝCH ZLOŽIEK !!!
Synergický efekt - je spoločné pôsobenie, súčinnosť, efekt spoločného pôsobenia viacerých prvkov, ktorý je obvykle väčší alebo kvalitatívne lepší než prostý súčet ..

KOMU ODPORÚČAME IMMUNITY?

DEŤOM, ktoré chodia do jaslí, škôlky či školy. Imunita pre deti je veľmi dôležitá. Veď čo iné by ich mohlo účinnejšie ochrániť pred infekciami a epidémiami,
ako ich vlastný, dobre fungujúci imunitný systém. HAPPY KIDS IMMUNITY môže pomôcť pri prevencii nákaz, ktoré veľakrát postihnú celý kolektív.

V prípade infekčných ochorení detí je obzvlášť dôležité, aby sme podporovali samo uzdravovacie procesy organizmu takým spôsobom, ktorý zabraňuje vzniku komplikácií. Mnohokrát zbytočné užívanie antibiotík môže porušiť rovnováhu normálnej črevnej flóry a tým umožniť vzniku ďalších ochorení. Proti tomu zabezpečuje HAPPY KIDS Immunity šetrnú ochranu.

Odporúčame ho aj ako nevyhnutnú súčasť výživy, pretože prílišné študijné alebo športové vyťaženie detí a stres oslabujú ich obrannú schopnosť.

Pre preťažený, oslabený organizmus v čase epidémie je riziko nákazy oveľa väčšie.
Beta- D glukán 1,3/1,6 je schopný potlačiť prehnané reakcie organizmu na cudzie látky (peľ, zvieracia srsť atď.), preto môže priniesť úľavu aj ďeťom trpiacim na symptómy alergie, najmä v prípade symptómov prejavujúcich sa v horných i dolných dýchacích cestách.
Preklinické a klinické testy dokazujú pozitívny vplyv beta-D-glukánu z kvasníc v PODPORNEJ a DOPLNKOVEJ TERAPII NÁDOROVÝCH OCHORENÍ. Vo viacerých onkologických ústavoch (napr. Klinika Mayo) ho používali účinne v kombinácii s monoklonálnymi protilátkami / imunita lieky /, keď za užívania počas chemo- a rádioterapie urýchlil regeneráciu kostnej drene, normalizáciu krvného obrazu.
V genetickom laboratóriu Ústavu verejného zdravia Univerzity v Pécsi boli prevedené preklinické testy s prípravkom obsahujúcim Beta - D - glukán 1,3/1,6.
24 hodín po užití bolo možné vykázať výrazné zmeny v expresii onkogénov c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorov v prípade vzoriek získaných
z tkanív pečene, sleziny, pľúc, obličiek, detskej žľazy, lymfatických uzlín, kostnej drene. Imunita organizmu sa výrazne zvýšila.

HAPPY KIDS Immunity môžu bezpečne užívať aj DETI POSTIHNUTÉ CUKROVKOU, pretože neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedľajšie účinky, odporúča sa pre všetky vekové kategórie detí.
Beta-glukán z droždia podnecuje tvorbu buniek T-helper 1 namiesto buniek T-helper 2, čím sa znížia intenzívne alergické reakcie.

ZLOŽENIE

Množstvo účinných látok v dennej dávke ( 2 kapsule ):

  Názov 1 kapsula 2 kapsule %RVH*
Activ-immune WGMTM, Beta – D Glukán 1,3/1,6 50 mg 100 mg  
Extrakt Olivových listov 25 mg 50 mg  
  z toho Oleuropeín 20% 5 mg 10 mg  
Vitamín C 25 mg 50 mg 63%
Fruktooligosacharidy 25 mg 50 mg  
Extrakt Echinacea 20 mg 40 mg  
Kolostrum 10 mg 20 mg  
Zinok 3 mg 6 mg 60%
Meď 200 µg 400 µg 40%
Selén 20 µg 40 µg 73%

*RVH: odporúčaná denná dávka pre dospelých

Zloženie:výťažok z Olivových listov - Oleuropeín, Activ - Immune WGM /Beta-D-glukán 1,3/1,6/ 71% z kvasinky Sacharomyces cerevisiae, Vitamín C / kyselina L-askorbová /, fruktooligosacharidy, extrakt echinacea, kolostrum,
zinok / trizinc citrate /, meď / síran meďnatý /, selén / seleničitan sodný /. Prídavné látky: plnivo - škrob. Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Vďaka tomuto zloženiu sa výrazne podporí vrodená imunita organizmu detí.

Netto hmotnosť: 24,6 g / 60 ks kapsúl / á 410 mg /
Krajina pôvodu: EU

DÁVKOVANIE

Tento produkt je určený pre deti od troch rokov / v určitých prípadoch aj od 2 rokov / ako prevencia na zvýšenie vrodenej imunity a odolnosti voči infekčným, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam, a tiež voči alergiám. Zároveň je výborným pomocníkom aj pri už vzniknutých zdravotných ťažkostiach.

Forma a veľkosť kapsuly je však vhodná pre deti od 6 rokov, ktoré by nemali mať problém s prehltnutím kapsuly. Treba zapíjať dostatočným množstvom vody.
Pre deti mladšie ako 6 rokov odporúčame vysypať obsah kapsuly buď do jedla alebo nápoja kvôli možnému ťažšiemu prehĺtaniu.
Užívať produkt sa odporúča najlepšie pred jedlom alebo počas jedla.

Dávkovanie: na prevenciu sa odporúča 2 -5 mg beta -D glukánu 1,3/1,6 na 1 kg hmotnosti. Jedna kapsula obsahuje 50 mg tohto beta glukánu.
To znamená, že preventívna dávka pre deti do 5 rokov je 1 kapsula denne, pre deti staršie ako 5 rokov sa odporúčajú 2 kapsule denne / 1 ráno a 1 večer/. Pre deti staršie ako 11 rokov to môžu byť aj 3 kapsule denne.

V prípade zvýšeného rizika nákaz / zimné obdobie, chrípkové epidémie/ alebo už pri vzniknutých zdravotných problémoch alebo alergiách sa odporúča dočasne dávkovanie zvýšiť.

Pre najlepší účinok a zlepšenie vstrebávania sa odporúča užívať kapsule Immunity na prázdny žalúdok, t.j. aspoň 30 minút pred jeho užitím nič nekonzumovať. Môže sa stať, že po užití kapsuly je chvíľu ťažko na žalúdku – v takomto prípade sa odporúča užívanie tesne pred,počas jedla alebo hneď po jedle a to pravidelne každý deň ako súčasť výživy, neodporúča sa konzumácia na lačno. Počas dňa treba piť dostatočné množstvo vody. Životnosť imunitných buniek, na ktoré sa viaže beta-D-glukán 1,3/1,6 je dva dni a preto je pre imunitný systém dôležitý jeho pravidelný denný prísun. Jeho užívané množstvo tiež závisí na tom, či sa užíva preventívne alebo ako podporná látka pri chorobných stavoch. Akékoľvek množstvo beta glukánu stimuluje imunitný systém, avšak na dosiahnutie efektívnej stimulácie miliónov buniek je nevyhnutné pravidelne denne podávať dostatočné množstvo čistého beta glukánu čo najvyššej čistoty a citlivosti.

Upozornrnie: Konzumácia doplnku stravy nenahrádza pestrú stravu ani zdravý životný spôsob! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa ľuďom, ktorí užívajú immunosupresíva alebo majú vykonanú akúkoľvek transplantáciu.
Aplikácia doplnku sa odporúča deťom od 2- 3 rokov.
Ukladajte na mieste mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a chlade!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: