Zinzino ZinoShine+ 60 kapsúl

Kód: 813
2 hodnotenia
Značka: Zinzino
ZADARMOZADARMO
Zinzino Zinoshine ciste
€20 €16,67 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík.

Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

Značka : Zinzino

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

 

ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík.

Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

To, koľko vitamínu D potrebujete, je individuálne a závisí od vášho veku, životného štýlu, miesta, kde žijete a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Preto boli naše tablety vytvorené tak, aby vám pomohli prispôsobiť váš príjem tohto vitamínu vašim individuálnym potrebám počas celého roka a celého vášho života.

 

 pixelHlavné výhody

  • Podporuje imunitný systém
  • Znižuje únavu a vyčerpanie
  • Podporuje funkcie svalov, kostí a zubov


Jeden produkt nemusí sedieť všetkým

Lepšie zdravie je dynamický proces. To, koľko mikroživín máme, sa môže medzi jednotlivými obdobiami líšiť, keďže starneme a náš život sa mení. Pravidelne, každé štyri mesiace, kontrolujte váš stav krvným testom, aby ste zabezpečili dostatočné zásobovanie vášho tela vitamínom D počas celého roka. Na základe toho, koľko vitamínu D sa momentálne vo vašom tele nachádza, vám poskytujeme personalizované odporúčania, ako udržať alebo zlepšiť vaše hladiny pomocou doplnku ZinoShine+ bezpečným a efektívnym spôsobom.

 

Vitamín D

Vitamín D podporuje dôležité funkcie v tele a pomáha regulovať absorpciu vápnika a fosforu, čo je však najdôležitejšie, pomáha pri zachovávaní normálnej funkcie imunitného systému. Okrem toho je dostatočné množstvo vitamínu D dôležité pre normálny rast a vývoj kostí a zubov.

Rovnako ako väčšina nutričných a zdravotných faktorov, aj vaše potreby množstva vitamínu D sú individuálne. Našu schopnosť získať dostatočné množstvo vitamínu D prostredníctvom slnečného žiarenia ovplyvňujú mnohé sociálne a behaviorálne vplyvy. Faktory, ako je prostredie s vysokým znečistením, používanie opaľovacieho krému, množstvo času stráveného v interiéri, život a práca vo veľkých mestách, kde budovy blokujú slnečné svetlo, zohrávajú úlohu v tom, ako naše telá reagujú na slnko a produkujú tento nevyhnutný „slnečný vitamín“. Okrem toho je potrebné vziať do úvahy aj vašu telesnú hmotnosť. Vitamín D je vitamín rozpustný v tuku a čím viac telesnej hmotnosti máme, tým viac ho musíme produkovať a konzumovať, aby sme dosiahli a udržali si dostatočné hladiny v našej krvi.

Na celom svete trpí nedostatkom vitamínu D približne 1 miliarda ľudí. Preto je dôležité monitorovať hladinu vitamínu D a v prípade potreby ju upravovať pomocou iných zdrojov vitamínu D, ako je slnečné svetlo.

My ako zdroj vitamínu D používame lišajník. Je to malý, jedinečný rastlinný druh, pozostávajúci zo symbiotického spojenia riasy a huby. V hojnom množstve rastie na horských bralách, skalách a stromoch - tento prírodný zdroj vitamínu D3 je vedomou pozitívnou voľbou pre naše životné prostredie.

 

Horčík

Existuje veľa zdrojov vitamínov a minerálov. My sa snažíme sa nájsť tie najlepšie a najúčinnejšie zdroje dostupné na trhu. Doplnok ZinoShine+ obsahuje hydroxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý a bisglycinát horečnatý. Tieto štyri zdroje spolu poskytujú širokospektrálny zdroj horčíka, ktorý vedie k jeho lepšej absorpcii a využitiu v našom tele.

 

Čisto prírodné zloženie

+ za názvom znamená, že všetky zložky produktu sa získavajú z prírody. Nikdy neprestaneme hľadať čisto prírodné alternatívy a budeme aj naďalej viesť v našom odvetví. Doplnok ZinoShine+ konsoliduje naše odhodlanie používať čisto prírodné prísady všade tam, kde je to možné. Tento doplnok môžu užívať aj vegáni, pretože poskytovanie možností pre vegánov je tiež nespornou súčasťou našej filozofie. Prirodzene.  

 

Obsah balenia

Zinzino ZinoShine+ obsahuje 60 tabliet

 

Zložky

zmes horčíka (oxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý, bisglycinát horečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrín z manioku), protihrudkovacie činidlo (MCT olej z kokosu, kyselina stearová), vitamín D3 (cholekalciferol).

 

Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách

Zinzino ZinoShine nutricna hodnota

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: Deti < 11 rokov: 1 tableta denne. Dospievajúci vo veku 12–18 rokov: 1 – 3 tablety denne. Dospelí > 18 rokov: 1 – 4 tablety denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Upozornenia

  • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
  • uchovávajte mimo dosahu detí
  • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
  • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
  • potravinové doplnky by nemali slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy

 

Registrácia - prémiová cena

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2007711262 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena uvádzaná na e-shope.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .