fin Mineraltabs 110 tabliet

Kód: 300982
Neohodnotené
Značka: Finclub
€15,95 €13,29 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Komplex minerálov pre celú rodinu

Detailné informácie

Podrobný popis

Mineraltabs obsahuje minerály a stopové prvky, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu.

pixel

VÁPNIK prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, energetickému metabolizmu, k činnosti svalov, nervových prenosov a tráviacich enzýmov, je potrebný pre udržanie normálneho stavu zubov a kostí, pre rast avývin kostí u detí.

FOSFOR prispieva kenergetickému metabolizmu, k funkcii bunkových membrán, k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov, je potrebný pre zdravý rast a vývoj kostí u detí.

HORČÍK prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, kelektrolytickej rovnováhe, k činnosti nervovej sústavy, svalov a psychiky, kudržaniu normálneho stavu kostí, zubov, podieľa sa na procese delenia buniek.

KREMÍK je jedným zo základných stavebných kameňov svalových tkanív. Jeho obsah v spojivových tkanivách s vekom klesá, pritom jeho príjem prostredníctvom potravy býva mnohokrát nedostatočný.

ŽELEZO kladne ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prenos kyslíka v tele,prispieva ksprávnym kognitívnym funkciám, k energetickému metabolizmu. Stará sa o imunitný systém, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

ZINOK prispieva krozpoznávacím funkciám, k plodnosti a reprodukcii, k metabolizmu makroživín a mastných kyselín. Stará o zrak, o kosti, vlasy, nechty, pokožku, imunitný systém, prispieva k udržaniunormálnej hladiny testosterónu v krvi, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, podieľa sa na procese delenia buniek.

MANGÁN prispieva kenergetickému metabolizmu, k tvorbe spojivových tkanív, k ochrane buniek predoxidatívnym stresom, je užitočný pre udržanie normálneho stavu kostí.

MEĎ podporuje prenos železa v tele, prispieva k udržaniu normálneho stavu spojivových tkanív, k činnosti nervovej aj imunitnej sústavy, k pigmentácii vlasov a pokožky, k energetickému metabolizmu, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

SELÉN prispieva k tvorbe spermií, k ochrane pred oxidatívnym stresom stará o vlasy, nechty, imunitnýsystém, štítnu žľazu.

CHRÓM prispieva knormálnemu metabolizmu makroživín a kudržaniu optimálnej hladiny glukózy v krvi.

VITAMÍN C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov, k činnosti nervovej sústavy, imunitného systému, kochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, zvyšuje vstrebávanie železa.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Obsah účinných látok: 130 mg vápnika, 100 mg fosforu, 45 mg horčíka, 30 mg vitamínu C, 8 mg kremíka, 2,5 mg železa, 2 mg zinku, 0,25 mg medi, 0,4 mg mangánu, 10 mikrogramov selénu, 6,5 mikrogramov chrómu

Balenie: 110 tabliet

Dávkovanie: 2 tablety denne, po jedle alebo po záťaži

Návod na použitie:: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: