Zinzino Xtend+

Kód: 576
Neohodnotené
Značka: Zinzino
€42
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2020

Zinzino Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný, výživový doplnok na podporu imunity

Detailné informácie

Podrobný popis

Registrácia - prémiová cena 32,- EUR

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu 32,- EUR, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2005183234 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena 42,- EUR.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .

Popis

Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný výživový doplnok na podporu imunity, ktorý dokonale dopĺňa produkty BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinuli sme ho na podporu prirodzeného imunitného systému a obsahuje micro- a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov, ako aj purifikované 1-3, 1-6 beta glukány z pekárskeho droždia.

 

Hlavné výhody

 • Vitamíny získavané z prírodných zdrojov Vitamín C z aceroly B-vitamíny z pohánky Horčík z morskej vody
 • Výlučne prírodné pomocné látky získavané z Ryže (objemové činidlo) Zemiakov (objemové činidlo) Kokosových orechov (protihrudkové činidlo)
 • Dodáva sa v rastlinných kapsulách namiesto tabliet, schválené organizáciou VEGAN SOCIETY
 • Ponúka komplexný program výživových faktorov potrebných pre rast a regeneráciu tkanív
 • Užite si viac energie - o vitamínoch skupiny B (B1 – B12) a aj o mnohých mineráloch v prípravku Xtend+, ako sú meď, horčík, ión a mangán, existujú zdravotné tvrdenia, ktoré uvádzajú, že sú dôležité pre prirodzený energetický metabolizmus.
 • Zlepšite kvalitu svojich kostí a funkciu kĺbov - Xtend+ obsahuje viacero vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Sú to vitamíny D, C a K a horčík, mangán a zinok.
 • Podpora imunitného systému - Xtend+ obsahuje 1,3/1,6-betaglukány. O tejto živine získavanej z bunkových stien intenzívne purifikovaného, patentovaného kmeňa pekárskeho droždia bolo klinicky preukázané, že podporuje imunitný systém. K tomuto dôležitému zdravotnému prínosu prispievajú aj niektoré zlúčeniny (napríklad kyselina listová, železo, vitamín B6, meď). (*Zdokumentované v 13 klinických skúšaniach)

   

  O vitamínoch skupiny B (B1–B12) a aj o mnohých mineráloch v prípravku Xtend+, ako sú meď, horčík, ión a mangán, existujú zdravotné tvrdenia, ktoré uvádzajú, že sú dôležité pre normálnu energetickú výnosnosť metabolizmu. Xtend+ obsahuje viacero vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Sú to vitamíny D, C a K a horčík, mangán a zinok.

  Xtend+ obsahuje 1-3, 1-6-beta glukány. Preukázalo sa, že tieto živiny, pochádzajúce z bunkových stien vysoko purifikovaných, proprietárnych kmeňov pekárskeho droždia podporujú imunitný systém3 . Niekoľko zlúčenín (napríklad folát, železo, vitamín B6, meď) sa tiež podieľa na tomto zásadnom prínose pre zdravie. Okrem vitamínov a minerálov obsahuje Xtend+ aj karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolov pochádzajúcich z ovocia, korenín a zeleniny. Ak by ste chceli všetky tieto živiny získať z jedla, každý deň by ste museli zjesť viac ako 3 000 kalórií v podobe tých najvýživnejších potravín.

  Všetky prísady kombinované v Xtend+ ponúkajú viac ako sto zdravotných výhod, čo potvrdil EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín). Ovplyvňujú bunky, orgány a tkanivá v organizme. Xtend+ je výborným doplnkom k produktom BalanceOil a ZinoBiotic a poskytuje vám kompletný program podpory výživy.

Obsah balenia

ZinZino Xtend+ obsahuje 60 tabliet, čistá hmotnosť 45 g. 

Zloženie

Výťažok z olivových listov (Olea europaea), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), horčík získaný z mora ako Aquamin Mg, vitamín C z acerolového extraktu (Malpighia glabra), objemové činidlá (ryžové otruby, zemiakový škrob), horčík (pufrovaný chelát bisglycinátu horečnatého), komplex vitamínov B z mletých klíčkov pohánky (Fagopyrum escelentum), zmes 1-3, 1-6 beta-glukánov z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae), výťažok z morských rias (Ascophyllum nodosum), výťažok z kurkumínu (Curcuma longa), protihrudkové činidlo (koncentrát z ryžových šupiek), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosu), zinok (chelát bisglycinátu zinočnatého), extrakt z brokolice (Brassica oleracea), tokoferoly a tokotrienoly výťažok zo zeleného čaju (Camellia sinensis), výťažok z paradajok (Solanum lycopersicum), iónový minerálny komplex ako Concentrace®, luteín a výťažok z aksamietnice (Tagetes erecta), zeaxantín a výťažok z aksamietnice (Tagetes erecta), bór (boritan sodný), vitamín K2 (menachinón) ako MK-7, železo (chelát bisglycinátu železitého), selén (selénometionín), koenzým Q10 (ako ubidkarenón), molybdén (molybdénan sodný), mangán (chelát bisglycinátu mangánu), betakarotén z rias (Dunaliella salina), vegánsky vitamín D3 (cholecalciferol) ako Vitashine, meď (diglycinát meďnatý), chróm (chlorid chrómový).

 

Výživová hodnota

Zinzino Xtend Plus vyzivova hodnota

Dávkovanie

Pre dospelých a deti nad 12 rokov. Užívajte s jedlom. 2 – 4 tablety denne. Dennú dávku neprekračujte.

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Upozornenia

 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
 • výstraha: ak užívate lieky na riedenie krvi a chceli by ste začať užívať doplnky obsahujúce vitamín K, je dôležité sa najskôr poradiť s lekárom.
 • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
 • potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Náhodné predávkovanie prípravkami s obsahom železa je u detí mladších ako 6 rokov hlavnou príčinou smrteľných otráv. V prípade náhodného predávkovania okamžite privolajte lekára alebo toxikologickú službu. Skôr než Xtend+ začnú užívať tehotné ženy alebo deti, je potrebné poradiť sa s lekárom.

 

Ak chcete nakupovať výrobky Zinzino za prémiové ceny, prípadne využiť ďalšie benefity, prečítajte si viac o partnerskom programe.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: