Zinzino Xtend+ 60 kapsúl

Kód: 576
Neohodnotené
Značka: Zinzino
ZADARMOZADARMO
Zinzino Xtend+ 60 kapsúl
€55 €45,83 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zinzino Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný, výživový doplnok na podporu imunity

Značka : Zinzino

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Zinzino Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný výživový doplnok, na podporu imunity, ktorý dokonale dopĺňa produkty Zinzino BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinuli sme ho na podporu prirodzeného imunitného systému a obsahuje micro- a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov, ako aj purifikované 1-3, 1-6 beta glukány z pekárskeho droždia.


pixel

Hlavné výhody

 • Vitamíny a minerály získavané z prírodných zdrojov. Vitamín C z aceroly, B-vitamíny z pohánky, horčík z morskej vody
 • Výlučne prírodné pomocné látky získavané z ryže (objemové činidlo), zemiakov (objemové činidlo), kokosových orechov (protihrudkové činidlo)
 • Dodáva sa v rastlinných kapsulách namiesto tabliet, schválené organizáciou VEGAN SOCIETY
 • Ponúka komplexný program výživových faktorov potrebných pre rast a regeneráciu tkanív
 • Užite si viac energie - o vitamínoch skupiny B (B1 – B12) a aj o mnohých mineráloch v prípravku Zinzino Xtend, ako sú meď, horčík, ión a mangán, existujú zdravotné tvrdenia, ktoré uvádzajú, že sú dôležité pre prirodzený energetický metabolizmus.
 • Zlepšite kvalitu svojich kostí a funkciu kĺbov - Zinzino Xtend obsahuje viacero vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Sú to vitamíny D, C a K a horčík, mangán a zinok.
 • Podpora imunitného systému - Zinzino Xtend obsahuje 1,3/1,6-betaglukány. O tejto živine, získavanej z bunkových stien intenzívne purifikovaného, patentovaného kmeňa pekárskeho droždia, bolo klinicky preukázané, že podporuje imunitný systém.* K tomuto dôležitému zdravotnému prínosu prispievajú aj niektoré zlúčeniny (napríklad kyselina listová, železo, vitamín B6, meď). (*Zdokumentované v 13 klinických skúšaniach)

   

  Okrem vitamínov a minerálov obsahuje Zinzino Xtend aj karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolov pochádzajúcich z ovocia, korenín a zeleniny. Ak by ste chceli všetky tieto živiny získať z jedla, každý deň by ste museli zjesť viac ako 3 000 kalórií v podobe tých najvýživnejších potravín.

  Všetky zložky v prípravku Zinzino Xtend majú viac než sto prínosov pre zdravie, ktoré potvrdil úrad EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín). Ovplyvňujú každú bunku, orgán a tkanivo v organizme. Zinzino Xtend je perfektný doplnok k prípravku Zinzino BalanceOil a poskytne vám kompletný podporný výživový program.

  Zinzino Xtend+ obsahuje 1-3, 1-6-beta glukány. Preukázalo sa, že tieto živiny, pochádzajúce z bunkových stien vysoko purifikovaných, proprietárnych kmeňov pekárskeho droždia podporujú imunitný systém. Niekoľko zlúčenín (napríklad folát, železo, vitamín B6, meď) sa tiež podieľa na tomto zásadnom prínose pre zdravie.  

Obsah balenia

ZinZino Xtend+ obsahuje 60 tabliet, čistá hmotnosť 45 g. 

Zloženie

Výťažok z olivových listov (Olea europaea), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), horčík získaný z mora ako Aquamin Mg, vitamín C z acerolového extraktu (Malpighia glabra), objemové činidlá (ryžové otruby, zemiakový škrob), horčík (pufrovaný chelát bisglycinátu horečnatého), komplex vitamínov B z mletých klíčkov pohánky (Fagopyrum escelentum), zmes 1-3, 1-6 beta-glukánov z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae), výťažok z morských rias (Ascophyllum nodosum), výťažok z kurkumínu (Curcuma longa), protihrudkové činidlo (koncentrát z ryžových šupiek), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosu), zinok (chelát bisglycinátu zinočnatého), extrakt z brokolice (Brassica oleracea), tokoferoly a tokotrienoly výťažok zo zeleného čaju (Camellia sinensis), výťažok z paradajok (Solanum lycopersicum), iónový minerálny komplex ako Concentrace®, luteín a výťažok z aksamietnice (Tagetes erecta), zeaxantín a výťažok z aksamietnice (Tagetes erecta), bór (boritan sodný), vitamín K2 (menachinón) ako MK-7, železo (chelát bisglycinátu železitého), selén (selénometionín), koenzým Q10 (ako ubidkarenón), molybdén (molybdénan sodný), mangán (chelát bisglycinátu mangánu), betakarotén z rias (Dunaliella salina), vegánsky vitamín D3 (cholecalciferol) ako Vitashine, meď (diglycinát meďnatý), chróm (chlorid chrómový).

 

Výživová hodnota

Zinzino Xtend Plus vyzivova hodnota

Dávkovanie

Pre dospelých a deti nad 12 rokov. Užívajte s jedlom. 2 – 4 tablety denne. Dennú dávku neprekračujte.

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Upozornenia

 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
 • výstraha: ak užívate lieky na riedenie krvi a chceli by ste začať užívať doplnky obsahujúce vitamín K, je dôležité sa najskôr poradiť s lekárom.
 • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
 • potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Náhodné predávkovanie prípravkami s obsahom železa je u detí mladších ako 6 rokov hlavnou príčinou smrteľných otráv. V prípade náhodného predávkovania okamžite privolajte lekára alebo toxikologickú službu. Skôr než Xtend+ začnú užívať tehotné ženy alebo deti, je potrebné poradiť sa s lekárom.

 

Registrácia - prémiová cena

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2007711262 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena uvádzaná na e-shope.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk .