Panel používateľa

Sviečka z včelieho vosku a kurkumy - ušná

Sviečka z včelieho vosku a kurkumy - ušná

Sviečka z včelieho vosku je neškodným a predsa veľmi účinným výrobkom, ktorú veľa vyliečených ľudí spomína ako zázračný liek.

2,50 €

Dostupnosť: Skladom

Sviečka z včelieho vosku - ušná

Ušné sviečky je potrebné vždy používať do oboch uší, aj keď sa Vám zdá, že problém je len na jednej strane / v jednom uchu. Najprv použite jednu sviečku do jedného ucha a keď dohorí, tak druhú do druhého.

 

Sviečka je ručne vypracovaná, preto obsahuje v sebe veľké množstvo bioenergie.
Základná zložka voskovej sviečky doplnená kurkumou vytvára zázračné znižovanie zápalov. Vracia do pôodného stavu trávenie, odstraňuje zápchu, hnačku, upokojuje zdurené lymfatické uzliny, znižuje reumatické bolesti, dýchacie problémy. Pomáha odstraňovať aj dlhoročné usadeniny z orgánov. Po odstránení škodlivín sa cítime ľahší, lepšie znášame záťaž -  očistením čriev sa môže dosiahnuť aj značný úbytok váhy. Sviečkou odstraňujeme z nášho tela blokády nielen fyzické, ale aj psychické, ktoré bývajú hlavnou príčinou každej fyzickej choroby. Pri používaní sviečok sa uvoľňujú energetické bloky a tým sa začne samoliečebný proces v organizme a uvoľní vnútornú liečebnú  energiu, ktorá bola zablokovaná. Po priložení na telo a zapálení vznikne podtlak, ktorý vytiahne negatívnu energiu a zlikviduje blokádu v danom priestore.

K udržaniu zdravia je potrebný pohyb, správne prijímanie kyslíka a čistota duše. Ten, kto nedodržuje tento poriadok, ten ochorie. Ak chorý človek veľa rozmýšľa a rozpráva o svojich chorobách, tým viac ho tie premáhajú. Z netrpezlivosti premrhá svoju dobrú energiu a nervozitou len stráca čas. Nervozita nie je nič iné, ako nedostatok energie. Nerovnováha v tele spôsobuje kŕče a keď sa tieto bolesti častejšie opakujú, vytvorí sa panika a pocit strachu. Toto hneď naruší poriadok v našom tele a my ochorieme. Strach nám zviera srdce, ochrnie nám krvný obeh, vynecháva nám dych a celý sa necháme vtiahnuť pod vplyv zla.
Keď nervačíme, ako prvý ochorie lymfatický systém, nakoľko 55 % je umiestnených v hrubom, resp. tenkom čreve. Zo zdurených lymfatických uzlín sa nevedia odstraňovať jedovaté látky, preto nastáva bolesť. Denný stres, obavy, pocit viny, či nespracované problémy sa prednostne ukladajú v hrubom čreve, potom ochorie žlčník, pečeň, slezina, pankreas, obličky a nakoniec srdce. Každý by mal vedieť prijať, že pomocou liekov a operácií je vyzdravenie neisté, ale vyliečením duše je možné dať do poriadku aj telo.
Sviečkami z včelieho vosku môžeme dosiahnuť jednotu tela aj duše.


Ako používať  učnú sviečku?
Pred  použitím sviečky je potrebné vypiť aspoň 2 dcl vody a po skončení sviečkovania tiež.
Na miesto, kde ideme sviečku priložiť, dáme kúsok obväzu - len jednu vrstvu, aby bol voľný prietok vzduchu.
Sviečku zapálime  na hornom, širšom okraji. Vnútorný priestor sa naplní dymom a vytvorí sa podtlak. Tento vytiahne dym, ktorý sa dostal na dno komína sviečky. Podtlak a takto vytvorená ťahová sila pretlačí dym cez pokožku, do podkožnéhp tkaniva, aby tam účinná látka naviazala na seba hnisavý odpad, vtiahnuc ho na stenu sviečky.  Sviečku necháme vyhorieť až po  text TADE /pokiaľ sa na sviečke tento text nenachádza, tak ju necháme horieť až kým ju ešte dokážeme udržať/ a potom ju uhasíme v pripravenej nádobke s vodou. Po ukončení sviečkovania môžeme zvyšnú časť sviečky rozbaliť . Čím tmavšia hmota tam zostala, tým staršie usadeniny, alebo zápaly sa nám podarilo zlikvidovať.
Sviečku do ucha nech Vám  prikladá druhý človek.
/ Nevidíte na ňu počas horenia a tak by mohlo dôjsť k nehode/

Kedy sa používa ušná sviečka?

Zápaly ucho - tvár - čelové dutiny
(3-10 procedúr)

Čiastočná hluchota
(3-10 procedúr)

Šumenie v uchu, bolesti hlavy, migréna, nervové problémy
(1-6 procedúr)

Kedy  sa nesmie sviečka používať ?
Zápal v uchu, ak máme porušený ušný bubienok, ekzémy, psoriáza, nádor, vysoký krvný tlak.


Pred tým ako začnete s liečbou pomocou sviečok z včelieho vosku Vám odporúčame kontaktovať nás pomocou e-mailu alebo telefonicky a poradiť sa.

Dobrý deň, praskalo mi nepríjemne v l...

Martina, 10.1.2017 19:13:01

Dobrý deň, praskalo mi nepríjemne v lavom uchu, na ORL že všetko je v poriadku, len trochu mazu, tak mi obe usi preplachli. Praskot prešiel, ale zhoršil sa mi tinnitus, neprijemne pískanie a hucanie hlavne v noci.. Pomohli by mi usne sviecky?

Re: Dobrý deň,praskalo mi nepríjemne v l...

Dajana, 11.1.2017 12:11:53

Dobrý deň, Ano, usne sviecky by Vam mali pomoct. Treba pocitat s tym, ze vam ich bude treba minimalne 10 ks. Svieckovanie sa robi do obidvoch usi. Najskor do jedneho ucha a potom do druheho. Nezabudajte, ze svieckovanie vysusuje, tak musite pit dost tekutin, hlavne cistej vody. Pred svieckovanim aspon 3 dcl a po svieckovani znova aspon 3 dcl. V priebehu dna okolo 2 litrov. Svieckovanie mozete robit kazdy druhy den.

zalahnutie v usiach

lubka, 28.8.2016 18:32:19

Dobry den prajem,chcela by som sa informovat.vo februai som mala zapal stredneho ucha.ucho ma avsak vobec nebolelo mala som len silne bolesti hlavy a dost silne zavraty. pred dvoma masiacmi sa mi objavili znovu len bolesti hlavy a po 2 dnoch zalahnutie v usiach.vtedy mi nato zabral uniflox 0.3% . Teraz sa mi zopakovalo to iste ako pred 2 mesiacmi.najskor zacali bolesti hlavy,pptom prislo zalahnutie v lavom uchu/ vzdy je to len lave ucho/.bola som na ORL tam je vsetko v poriadku.robili mi aj krvny obraz tiez vsetko v poriadku.isla som aj k zubarke aby mi to pre istotu pozrela tiez bolo vsetko v poriadku,avsak zalahnutoe v uchu pocitujem stale. kupila som si u jednej maserky usne sviecky pomohli .pouzila som 4 a bolo mi lepsie ale dala som si do ucho aj otobacid a tiez uniflox..teraz sa mi to po tyzdno znovu vracia ze mam pocit zalahnutia v uchu.viete mi pprad cp s tym mam este robit??dakujem

Nedoslychavost

Andrea, 25.9.2015 19:29:09

Dobry den, velmi zle pocujem, mam to zdedene po otcovi a aj babka zle pocuje. Chcela by som sa opytat, ci sa sluch da zlepsit alebo ci existuje nejaka liecba, ktora by pomohla. Dakujem velmi pekne

Re: Nedoslychavost

Jan, 28.9.2015 08:26:04

Dobrý deň, ak to je už vrodené, ak Vám niečo zle narástlo, tak s tým sa už nič nedá robiť. Ale ak ste začala horšie počuť až časom, tak je možné, že by ušné sviečky mohli pomôcť.

Klby unava

Klea, 1.8.2015 20:58:30

Dobry den, mam napuchnuty clenok na pravej nohe a 3a4prst na lavej, miesto je horuce a boli, sem tam pobolieva aj prave koleno a rameno, zrejme reuma, ci artritida, stale ma trapi aj chronicka unava, zacalo sa to po porode na materskej, uz neviem ako dalej. Chcem byt plna energie ako pred tym a nie smutna a znicena. Beriem pestrec aj kurkumin no bez vysledku. Mam za sebou aj 1. Kuru s bobkovym listom. Prosim poradte

Klby unava odpoveď

Dana, 10.8.2015 08:39:58

Bolo by potrebne urobit ocistu hrubeho creva a subezne uzivat Schindeleho mineraly. Opuchnute miesta znamenaju zapaly. Bol by velmi vhodny Molekularny vodik - na stranke ho nemame, len na zaklade telefonickeho rozhovoru vam ho mozem poslat. Skor ale vyskusajte obycajny ludovy recept : nakrajajte cibulu na platky a namocte ich na pol dna do jablcneho octu a vecer si z nich urobte na clenok obklad. Dajte mi vediet vysledok. Koteková, 0905 945 760

Tomalka

J.Bodorová, 25.2.2015 22:13:37

Dnes som sa dočítala prvý raz o liečení sviečkami, a chcem sa spýtať ako ju mám používať, keď na MR mi zistili v pravom uchu retenčnú cystu. A nešpecifické drobné lézie v subkotikálnej bielej hmote- lézie atypickej gliózy perivaskulárne. A koľko sviečok potrebujem. Ďakujem

Re: Tomalka

Ingrid, 27.2.2015 08:39:36

Dobrý deň, doporučila by som sviečkovať ušnou sviečkou raz za týždeň obe uši a zároveň raz za týždeň tělovou sviečkou v oblasti pupíka. Koľko sviečok bude potreba sa nedá určiť, je potrebná trpezlivosť a pochopenie príčiny tohoto stavu, vypovedá to o oslabenom okruhu ako ľadvín, tak i pečene, takisto je tam dlhodobo nejaký zápal v tele a aj nedostatočný pitný režim, psychosomaticky je tam otázka... čo nechcem počuť, nad čím sa trápim, o čom stále premýšľam, čo z minulosti neviem vypustiť? z čoho mám obavy a strach?... to všetko je potreba pri sviečkovaní použiť i tento aspekt. Takisto je potreba porovnať chrbticu, sú tam problémy ako s krčnou, tak bedernou oblasťou.

zápal stredného ucha

Ľubka, 26.1.2015 11:38:17

mám zápal stredného ucha a ešte k tomu zistili,že mám nábeh na trvalé následky sluchu z nedoliečeného zápalu hrdla,úžívam kvapky OTOBACID a tabl.TANAKAN,mohla by som použiť metodu telových sviečok ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Re: zápal stredného ucha

Jan, 26.1.2015 13:19:57

Dobrý deň, môžete skúsiť použiť ušné sviečky, ktoré sa používajú aj pri zápaloch, aj ako prevencia. Ale ked už máte zápal, tak ju nedávajte priamo do ucha, ale za uchom /v spodnej časti ucha/ si nahmatajte takú priehlbinku a tam prikladajte ušnú sviečku. Ušné sviečky by sa mali vždy používať v pároch - keď dáte do jedného ucha, následne by ste mala dať hneď aj do druhého.

Šumenie a hučanie v uchu

Jana, 1.10.2014 13:58:58

Dobrý deň,chcem sa spýtať na môj problém pred 3 mesiacmi som prestala počuť na pravé ucho.Brala som infúzie,bola som v hyperbarickej komore,ale šumenie a hučanie v uchu mám stále.V noci nemôžem spať a doktorka na ORL mi povedala,že si musím zvyknuť.Diagnóza tinitus a porucha sluchu.Chcela by som sa spýtať či môžem použiť sviečku,alebo je to zbytočné.Ďakujem Vám za odpoveď Jana

Re: Šumenie a hučanie v uchu

Dana, 1.10.2014 14:02:09

Mala by ste urcite skusit pouzit usne sviecky, ale budete potrebovat aspon 2 balenia. Svieckovanie velmi vysusuje, takze je potreben pred svieckovanim aj po svieckovani pit po 3 dcl vody. Svieckovanie musite robit do obidvoch usi, nielen do jedneho. Ked si zapalite sviecku do jedneho ucha a ked vam vyhori, tak sa obratiite na druhu stranu a zapalite druhu do druheho ucha. Sviecku vam musi drzat v uchu nejaka ina osoba, nie vy sama. Aby ste si nepodpalila vlasy. Zaroven spolu so svieckovanim by bolo vhodne, aby ste si kupila v lekarni Svedske kvapky a vzdy vecer pred spanim si namocila do kvapiek trochu vaty a dala si ju na noc do usi. Dajte mi po case vediet, ako vam to zabralo, budem velmi rada. Kotekova www.altermedic.sk 0905 945760

Strata sluchu

Maja, 11.8.2014 19:40:57

Dobrý den. Ja mám stratu sluchu na 50_60% a piskanie v usiach. Mám dojem že sa mi zase sluch zhoršil. Mám íst na konci mesiaca na preventívnu a bojím sa že neprejdem a hrozí mi strata zamestnania. Poradte mi prosím či by pomohli ušné sviečky. Potrebujem sa súrne dostat aspoň do toho bodu ako som bola před rokom. Ďakujem.

Re: Strata sluchu

Dana, 11.8.2014 19:41:56

Okamzite by som zacala s usnymi svieckami , ale zaroven by som popri tom doporucovala kvapkat do usi Svedske kvapky, ktore by ste mohla kupit v lekarni. Niekde ich predavaju pod nazvom Svedske horke. Najlepsie ak by boli vyrobene v Rakusku. Dajte nam po nejakom case vediet, ako vam to zabralo. Kotekova 0905 945760 www.altermedic.sk

Re: pliesen v uchu

Jan, 14.5.2014 15:50:12

Dobrý deň, ušná sviečka Vám asi na pleseň v ušiach nepomôže. Skôste si kúpiť v lekárni švédske kvapky a tie si kvapkajte do ucha, mohlo by Vám to pomôcť.

pliesen v uchu

Patrik, 15.4.2014 18:43:01

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či mi môžu tieto sviečky pomôcť keď som sa liečil na pleseň v ušiach .Už ma až tak nebolí , ale ešte to vždy nie je ono. Dokonca sa mi zdá , že aj trochu horšie počujem.Bol som aj na prešetrení sluchu ale povedali že je to v poriadku.Že vraj to je od tej plesne. Tak by som sa chcel spýtať či mi tie sviečky pomôžu aj pri tejto diagnóze.Odpovedzte prosím rýchlo už fakt neviem čo mám robiť.

Re: používanie ušných sviečok

Jan, 1.7.2013 14:20:20

Dobrý deň, bežne sa ušné sviečky dávajú do ucha, do ušnej jamky za uchom sa dávajú v prípade, že je v uchu už existujúci zápal. Takže pri nedoslýchavosti, ak tam nie je zápal, sa môžu dať priamo do ucha. Sklon sviečky : 90 stupňov = kolmo na ucho. Ušné sviečky sa používajú tak, že si ten, na kom sa idú používať, ľahne tak, aby ležal na druhom uchu, takže sviečky je kolmo dohora. Utesnenie : sviečka sa dá tak hlboko do ucha, aby to nebolo nepríjemné. Je to dosť na to, aby bola celá v uchu a dym nešiel popri sviečke. Ak je niekto citlivejší a sviečka je mu nepríjemná, treba dať kúsok obväzu pod sviečku. Ale len jednu tenkú vrstvu, aby prúd vzduchu bez problémov prúdil. Takže nie celý obväz, ako sa dáva napríklad na rany, ale vyslovene len tú jednu tenkú vrstvu obväzu.

používanie ušných sviečok

Katarína, 24.3.2013 20:24:16

Dobrý večer. Chcem sa spýtať, či je pri nedoslýchavosti vhodnejšie používať ušné sviečky priamo do ucha alebo do ušnej jamky, ako tu spomínate, ktorá je hneď za uchom. A ako sa správne používajú ušné sviečky pri vkladaní do ucha, v akom sklone a ako sa správne utesňujú. Ďakujem

Re: náhla strata sluchu

Jan, 20.3.2013 09:34:39

Dobrý deň, v tomto Vám neviem poradiť, spomínanú diagnózu nepoznám.

Re: Ušné sviečky

Jan, 20.3.2013 09:32:52

Dobrý deň, zo začiatku sa môžu používať aj každý deň, po pár dňoch ich stačí používať každý druhý deň.

Ušné sviečky

Katarína, 19.3.2013 12:53:17

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či by mi niekto vedel poradiť, ako často sa majú používať ušné sviečky pri nedoslýchavosti. Každý deň alebo každý druhý deň, alebo ako často?

náhla strata sluchu

Jana1970, 18.3.2013 21:22:05

môžem použiť sviečku pri diagnóze H 91.2 náhla strata sluchu u môjho 11 ročného syna?

Re: zapal paranazalnych dutin stredneho ucha

Jan, 18.2.2013 14:06:25

Dobrý deň, áno, avšak v tomto prípade sa nedávajú priamo do ucha, ako je bežné, ale hneď vedľa ucha, do tej jamky, priehlbinky, ktorá je hneď pod uchom.

zapal paranazalnych dutin stredneho ucha

andrea, 5.2.2013 00:32:20

chcem sa informovat ci aj na tento problem su vhodne sviecky??

Re: Bolest tvare

Jan, 12.6.2012 10:07:21

Dobrý deň, vo Vašom prípade treba jednoznačne používať ušné sviečky. Pri vážnejších problémoch treba samozrejme kúry opakovať, pričom pri ušných sviečkach sa vždy musia používať 2 sviečky - najprv jedna do jedného ucha, následne druhá do druhého. Aj keď sa Vám zdá, že problém je len v jednej časti tváre, musia sa použiť dve. Preto by som Vám asi odporučil kúpiť si sadu 10ks sviečok, v tom prípade je tam výhodnejšia cena. Znamená, že máte dostatok sviečok na 5 opakovaní, to by už malo byť jasné, či Vám pomáhajú na Váš zdravotný problém, alebo či nevidíte žiadnu zmenu.

Bolest tvare

Iveta, 12.6.2012 10:06:18

Dobrý deň, mám záujem o kúpu sady 10ks ušných sviečok. Som dva roky po transplantácii obličky, imunosupresíva, ktoré užívam mi vytvárajú v tele nežiadúce útvary (myóm maternica, cysty vaječníky) a od januára trpím bolesťami celej polovice pravej tváre. Predpokladám, že som si prechladila prievanom v autobuse nosnočelné dutiny cestou cez ucho. Lekári riešia opuchy len antibiotikami. Keďže mám 16 tabletiek denne, nerada zaťažujem organizmus ďalšími tabletkami. Chcela by som vyskúšať vašu liečbu. Prosím odporúčte mi druh sviečok. Vopred ďakujem, želám veľa úspechov a pevné zdravie.

Re: upchané ucho mazom

DAJANA, 10.6.2011 17:29:52

Na taketo problemy ako pisete nepoznam nic lepsieho ako je usna sviecka z vcelieho vosku. Okamzite ju zacnite pouzivat do ucha a za kratky cas budete mat po probleme.

Re: Tinnitus

Jan, 14.4.2011 10:44:39

Keďže sa jedná o dlhodobejší, vážnejší, problém, zrejme by som nevymýšľal a rovno by som objednal sadu 10ks ušných sviečok, keďže pri tejto sade máte výhodnejšiu cenu, máte vlastne akokeby 1 sviečku zadarmo, no a nemôžete očakávať, že Vám pomôžu 2 alebo 4 sviečky, takže nakoniec možno aj tak kúpite viac ako tých 10 sviečok. Takže koľko : sadu 10ks. Akým spôsobom : dodávame spolu so sviečkami príbalové letáky, kde je to vysvetlené. Pričom je to extrémne jednoduché - sviečka sa vloží do ucha, prípadne pod ucho, zapáli sa na opačnom konci a počká sa, až pomaly zhorí po vyznačenú značku, zahasí sa. To je celé. Jednoduchšie to už ani byť nemôže. :)

Tinnitus

BI, 14.4.2011 00:40:34

Dobrý deň! I ja mám už 3 roky tinnitus v ľavom uchu. Podotýkam, že ma ucho nikdy nebolelo, zo dňa na deň mi v ňom zaľahlo a po odľahnutí mi doteraz v ňom hučí. Prešla som už všemožnou liečbou, ale zatiaľ nič nepomáha. Skúsila by som i ušné sviečky, len neviem akým spôsobom a koľko ich treba použiť. Ďakujem za odpoveď.

upchané ucho mazom

Scarlett, 26.3.2011 13:08:07

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či mi tieto sviečky pomôžu ked mám v uchu vela nahromadeného mazu a neviem ho dostať von, s vatovými tyčinkami ho len zatláčam,alebo je radšej zájsť k ušnému? Mám v uchu stále zalahnuté. dakujem Scarlett

Re: Hypacusis mixta bilat

DAJANA, 18.12.2010 18:41:02

Ja by som urcite usne sviecky skusila, ale zapalovala by som ich pod usnym lalokom. Okrem toho by som este skusila aj ludovy recept : semena fenikla rozdrv na prasok a nasyp do vydlabanej cibule. Cibulu upec a vytlac z nej stavu. Ked ju budes kvapkat do ucha, vracias strateny sluch, alebo zosilnujes slaby sluch. Sluch vracia aj semeno potocnice zmiesane s figami a prilozene na usi ako naplast.

Re: Hypacusis mixta bilat

Veronika, 20.11.2010 00:06:41

Dobrý den mam chorobu Hypacusis mixta bilat obojstrane stracanie sluchu , čo sa mi zacalo ked som mala 28 rokov teraz mam 33 a mam stredne zachvilu tazku poruchu sluchu . Na obidve usi nosim strojceky aj pri liecbe sa mi zhorsuje z roka na rok sluch zacala som na 30-40decibeloch teraz pocujem uz iba pri 60-75decibeloch co by ste mi prosim vas odporucili

Re: Strata sluchu pre reč

Dajana, 26.9.2010 15:14:12

Svieckovanie vseobecne velmi dobre posobi na upravu sluchu a preto by som aj vo vasom pripade usne sviecky skusila. Mozete si ich davat do jamky pod usnym lalokom. Ak budete pocitovat zlepsenie, potom mozete svieckovanie robit aj priamo cez ucho.

Strata sluchu pre reč

Milan, 26.9.2010 15:13:47

Dobry den,je ušna sviečka vhodna pre mna na liečbu kedže mam stredne tažku poruchu sluchu,podla lekara je poškodeny nerv...Dg.zaver H903 Hypacusis perc.gravis bilat. Dakujem za odpoved. Milan.

Re: Šum v ušiach

Dajana, 26.9.2010 15:13:27

Svieckovanie usnou svieckou do ucha je velmi vhodne pri sumeni v usiach. Nesmie sa zabudnut, ze svieckovanie sa musi vzdy robit najskor do jedneho ucha a nasledne aj do druheho ucha. Bez ohladu na to, ci sumenie je len v jednom uchu. Vzdy musite robit do obidvoch usi, lebo by ste nemali vyrovnanu hemisferu.

Šum v ušiach

vilka, 26.9.2010 15:13:10

Dobrý deň, rada by som vedela, či ušná sviečka môže pomôcť aj pri šume v uchu. V mojom prípade tento nastal po zápale stredného ucha a následnom poškodení vnútorného ucha. Trvá to takmer 2 mesiace a stav ani po medikamentóznej liečbe sa nezlepšuje. Okrem toho som prestala takmer na ucho počuť. Dg.: H65.0 a H90.7 Ďakujem za odpoveď,Vilka

Re: zrastanie zvukovodov

Dajana, 26.9.2010 15:12:56

Co sa tyka Vasho problemu, tak treba povedat, ze usi priamo suvisia s oblickami a moze byt celkom mozne, ze mate nejake bakterie aj na oblickach, pripadne po meridiane obliciek a zrastanie zvukovodov mozu sposobovat aj bakterie. Pokial si nedate do poriadku oblicky, budete mat stale problemy aj s usami. Doporucujem Vam urobit nasledovne : je nutne precistit vnutorne organy a samozrejme v prvom rade aj oblicky. Na toto je vyborny Sanogel. Vo vasom pripade musia byt aspon 2 krabicky. Co sa tyka samotnych usi, bolo by vhodne aj uzivat aj si do usi kvapkat Koloidne striebro a robit svieckovanie tak, ze na zaciatku zacnete svieckovat modrymi svieckami v jamke vzadu pod uchom / pod usnym lalockom/ a az neskor budete svieckovat zltymi usnymi svieckami priamo v uchu. Nesmiete zabudnut, ze svieckovanie sa musi robit najskor v jednom a nasledne hned aj v druhom uchu. Ak si to financne mozte dovolit, ihned by som zacala dychat Frolovym trenazerom. Vsetky uvedene veci najdete na nasej stranke www.zdravie.biznisweb.sk

zrastanie zvukovodov

Adriana , 26.9.2010 15:12:34

Mám nasledovný problém : už 8 rokov nosím na obe uši strojčeky nakoľko mi zrastajú zvukovody, je to zatiaľ stredná porucha ale pomaly sa blížim k tej ťažšej poruche. Je to z roka na rok horšie a momentálne moja sluchová hranica počuteľnosti je cca niekde na 60-70 decibelov. Chcela som sa spýtať či v mojom prípade má vôbec zmysel použiť sviečku, alebo je to už bezpredmetné. Ďakujem Vám za odpoveď Adriana Harrer

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info