Zinzino BalanceOil+ Premium 300 ml - Omega 3

Kód: 2899
1 hodnotenie
Značka: Zinzino
ZADARMOZADARMO
Zinzino BalanceOil+ Premium 300 ml - Omega 3
€81 €67,50 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zinzino BalanceOil+ Premium umožňuje účinnejšie a efektívnejšie vstrebávanie a ochranu krvných lipidov ako kedykoľvek predtým.

Bezpečne zvyšuje hladiny Omega-3, upravuje pomer omega-6:3 mastných kyselín a vytvára tak prospešné hladiny cholesterolu, srdca, a mozgu.

 

 

Značka : Zinzino

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Zinzino BalanceOil+ Premium predstavuje krok dopredu pre náš čisto prírodný potravinový doplnok Polyphenol Omega Balance. Výnimočná a inovatívna zmes, ktorá využíva olej R.E.V.O.O, poskytuje silnú zásobu polyfenolov a niekoľkých fytonutrientov. To je dôvod, prečo BalanceOil+ Premium umožňuje účinnejšie a efektívnejšie vstrebávanie a ochranu krvných lipidov, ako kedykoľvek predtým. Bezpečne zvyšuje hladiny Omega-3, upravuje pomer omega-6:3 mastných kyselín a vytvára tak prospešné hladiny cholesterolu, srdca, a mozgu. Vyrába sa na Islande.

 

Rybí a olivový olej v harmónii pre osvedčené výsledky

Vedecký vzorec vo vnútri produktu BalanceOil+ Premium spája jedinečnú kvalitu rybieho oleja s prospešným množstvom Omega-3 aj Omega-7 mastných kyselín spolu s vedecky certifikovaným množstvom olivového oleja, obsahuje polyfenoly, fytonutrienty a Omega-9 mastné kyseliny v extra vysokých množstvách a prispieva
tak k zvýšenej oxidačnej stabilite Omega-3 lipidov.

Polyfenoly sa viažu na Omega-3 mastné kyseliny, pôsobia ako účinné antioxidanty a zabraňujú oxidácii lipidov. Vylepšené polyfenoly oleja R.E.V.O.O napodobňujú polyfenoly, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rybách, a prenášajú krehké Omega-3 mastné kyseliny do tela, pokiaľ ich bezpečne nedopravia do bunkových membrán.
Polyfenoly a morské lipidy spolupracujú vysoko synergickým spôsobom, čo umožňuje telu bezpečne absorbovať, upravovať a udržiavať hladiny omega-3 mastných kyselín nad požadovanou hladinou 8 % potrebnou na dosiahnutie rovnováhy omega-6:3 pod 3:1.

Priemerný pomer omega-6:3 mastných kyselín u ľudí, ktorí neužívajú doplnok Omega-3, je 12:1 pre severnú Európu, 15:1 pre Európu a 25:1 pre USA, ako vyplynulo z prieskumu najväčšej databázy esenciálnych mastných kyselín na svete s viac ako 600 000 testami analyzovanými v nezávislom laboratóriu Vitas Analytical Services. Po 120 dňoch užívania produktov BalanceOil+ Premium je priemerný pomer vo všetkých týchto geografických oblastiach nižší ako 3:1. 
 

 Vlastnosti

 • Prispieva k normálnej funkcii mozgu a srdca, pretože denná dávka obsahuje 700 mg DHA
 • Prispieva k normálnemu imunitnému systému, pretože denná dávka obsahuje 20 µg vitamínu D3
 • Pomáha udržiavať dobré hladiny EPA a DHA vo vašom tele
 • Pomáha udržiavať optimálnu hladinu Omega-6:3 mastných kyselín vo vašom tele
 • Pomáha udržiavať hladinu polyfenolov v tele na ochranu krvných lipidov pred oxidačným stresom
 • Podporuje zdravú a normálnu funkciu očí, pretože obsahuje 700 mg DHA
 • Prispieva k normálnym kostiam, funkcii svalov, normálnym zubom a deleniu buniek, pretože denná dávka obsahuje 20 μg vitamínu D3
 • Podporuje normálne hladiny triglyceridov v krvi, normálny krvný tlak a normálne hladiny vápnika v krvi
 • Kyselina olejová prispieva k normálnej hladine cholesterolu

Funkcia mozgu a srdca

Rybí olej používaný v produktoch BalanceOil+ Premium je rybí olej zo selektívnych zdrojov triedy 20/10 EPA/DHA (oproti priemyselnému štandardu 18/12) s jedinečným profilom esenciálnych mastných kyselín pre obidve mastné kyseliny Omega-3 (EPA, DHA, DPA) a Omega-7 (POA, VA).
 
V prípade EPA a DHA boli potvrdené zdravotné tvrdenia týkajúce sa udržiavania normálnej funkcie mozgu. U tehotných a dojčiacich žien prispieva DHA k normálnemu vývoju mozgu plodu a dojčených detí. Mastné kyseliny omega-3 s dlhým reťazcom sú dôležité pre naše zdravie a tiež pre zdravie nasledujúcej generácie.
 
EPA a DHA majú schválené zdravotné tvrdenia týkajúce sa zdravého srdca. Prispievajú k prirodzenej funkcii srdca.
 

Imunitný systém

BalanceOil+ Premium obsahuje vitamín D3, ktorý je životne dôležitý pre imunitný systém, pretože prispieva k jeho normálnej funkcii.
 

Ochrana proti oxidácii

Hydroxytyrozol z olív prispieva k ochrane krvných lipidov pred oxidačným poškodením, ak je denná dávka 5 mg alebo viac. Lipidy sú tuky podobné látkam, ktoré sa nachádzajú vo vašej krvi a tele, ako napríklad cholesterol alebo triglyceridy, ktoré sú dôležité pre zdravie nášho srdca

Zloženie

 • Rybie oleje (z ančovičiek, makrel, sardiniek), za studena lisovaný olivový olej, zmesi tokoferolov (antioxidanty), prírodná príchuť Pomaranč Citrón Mäta, vitamín D3 (cholekalciferol).

Výživová hodnota v 12 ml

Rybí olej 6 627 mg
Omega-3 mastné kyseliny 2 478 mg
  z toho C20:5 (EPA) 1 283 mg
  z toho C22:6 (DHA) 683 mg
Olivový olej 4 092 mg
  z toho kyselina olejová (Omega-9) 3069 mg
  z toho polyfenoly 12,8 mg
Vitamín D3 (400 % referenčná hodnota) 20 µg

4-násobne vyšší obsah Polyfenolov, ako bežný BalanceOil

 
Extra olivový olej

Balance Oil+ Premium je vyrobený z extra panenského olivového oleja z patentovaného výrobného procesu, ktorý nám poskytuje patentovaný olej R.E.V.O.O z certifikovaných olív Koroneiki s bezkonkurenčnými hladinami polyfenolov, kyseliny olejovej, niekoľkých fytonutrientov atď. V skutočnosti je hladina polyfenolov v R.E.V.O.O až 30-krát vyššia ako v prípade štandardných extra panenských olivových olejov. Jeho obsah v Omega-9 mastných kyselinách (kyselina olejová) je ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorá aktívne podporuje normalizáciu hladiny cholesterolu v krvi.15 Je to vysokokvalitná zložka a jednotlivo sa predáva za 69,00 € za 250 ml.
Jeho fenomenálna nutričná hustota je zobrazená nižšie:

Olivové polyfenoly 2 650 mg/kg
Hydroxytyrozol a tyrozol 1 300 mg/kg
Oleokantal a oleaceín 1 200 mg/kg
Oleuropeín 20 mg/kg
Skvalén 3 740 mg/kg
Vitamín E 330 mg/kg
Kyselina maslinová 56 mg/kg

 

Rybí olej

Rybie oleje, ktoré vyberáme, pochádzajú z malých pelagických rýb s krátkym životným cyklom ulovených v divej prírode. Primárne sú to sardely, ale zaraďujeme sem aj sardinky a makrely. Všetok náš olej pochádza z rybárskych oblastí certifikovaných spoločnosťou Friend of the Sea pre udržateľný rybolov v neznečistených vodách,
čo je ekologicky povinné a nevyhnutné, pokiaľ ide o získanie vysokokvalitného oleja bez ťažkých kovov, PCB a iných toxínov.

Ryby sú opatrne varené v pare (v tomto procese sa v žiadnom štádiu nepoužívajú žiadne chemikálie ani rozpúšťadlá), následne sa vcelku lisujú, čím sa získava olej (asi 3 – 5 % rýb). Rovnako ako u všetkých rybích olejov je potrebné tento olej rafinovať v 4 krokoch. Tento proces vykonáva výrobca, spoločnosť LYSI na Islande, pričom sa produkt zbavuje príchutí, zápachov a akýchkoľvek znečisťujúcich látok z prostredia, ktoré by inak mohli zhoršiť kvalitu produktu. Preto náš rybí olej vyhovuje všetkým predpisom EFSA, FDA a ďalším prísnym predpisom platných na celom svete.

Spoločnosť LYSI spĺňa všetky regulačné požiadavky na kvalitu a je držiteľom certifikátu GMP pre potravinárske a farmaceutické výrobky. Preto výrobky BalanceOil+ Premium a bežné produkty BalanceOil+ majú tiež certifikát GMP
 

Prírodné tokoferoly

Zmiešané tokoferoly sa bežne používajú ako antioxidanty v doplnkoch výživy. Použité prírodné tokoferoly sú špeciálne vyrobené z vysokorafinovaných destilátov sójového oleja bez obsahu GMO, ktoré sa podrobujú ďalšej rafinácii, aby sa zaistilo, že nebudú obsahovať žiadne sójové proteíny. To znamená, že vo
výrobku nie sú prítomné žiadne alergény. Typickými zložkami produktu BalanceOil Tutti Frutti sú: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly.

Čistý vitamín D3

Balance Oil+ Premium obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 vyrobený z lanolínu, prirodzene sa vyskytujúceho tuku, ktorý sa nachádza v ovčej vlne. Vitamín D3 sa vyrába rozpustením prekurzora na vitamín D 3 z lanolínu. Potom sa chemicky pozmení a aktivuje vystavením ultrafialovému (UV) svetlu. Chemický proces je porovnateľný s procesom, ktorý sa deje v ľudskej koži, keď sa vytvára vitamín D3 v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu.

  

Dávkovanie

 • upravte veľkosť dávky na základe telesnej hmotnosti
 • deti 2-10 rokov : odporúčame produkt určený pre deti Zinzino BalanceOil Tutti Frutti, 300 ml
 • od 11 rokov a dospelí: 0,15 ml na kilogram telesnej hmotnosti. Príklad: dospelí s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne = 1,5 lyžičky (1 lyžička = 5 ml), dospelí s telesnou hmotnosťou 80kg: 12ml denne = 2,5 lyžičky (1 lyžička = 5 ml)
 • pred použitím fľaštičku pretrepte
 • doporučujeme dennú dávku rozdeliť na dve (jedna ráno a druhá večer pred spaním)
 • môže sa užívať kedykoľvek počas dňa
 • produkt je kompletne prírodný

Výstraha

Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred použitím BalanceOil+ Premium sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenia

 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
 • potravinové doplnky by nemali nahrádzať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • kombinujte doplnky stravy s vyváženou stravou a zdravým životným štýlom, pre dosiahnutie najlepších výsledkov
 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
 • prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov
 • ak máte zákaz jesť morské ryby, užívajte len vegánsku verziu (morské riasy)
 • ak máte alergiu na citrusy, vyberte si príchuť vanilky či vegánsku verziu
 • obsahuje extra panenský olivový olej (polyfenoly)

Skladovanie

 • neotvorené fľaše skladujte na tmavom suchom mieste, pri izbovej teplote alebo v chladničke
 • otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte do 45 dní
 • olej sa môže zakaliť pri teplotách nižších ako 4 ° C, v dôsledku tuhnutia olivového oleja
 • uchovávajte mimo dosahu detí

Obsah

300ml

Registrácia - prémiová cena

Ak chcete nakupovať za prémiovú cenu, je potrebné sa zaregistrovať na odkaze https://www.zinzino.com/2011184097 a pravidelne odoberať produkty. Ak máte záujem len o jeden kus výrobku, platí cena uvádzaná na e-shope.
Ak by ste potrebovali pomôcť s registráciou, alebo máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás na 0905 945 760 alebo e-mailom na info@altermedic.sk.